ClearGrass CGD1 Mijia APP Kontrolli BT5.0 Termomeeter Hygrometer LCD Ekraan, Reguleeritav Nightlight Äratuskell Alates Youpin

€15.08 €18.85

See toode ei ole Xiaomi logo, kuid see toode vabaneva Xiaomi Ökoloogilise Kett Firma ja müüb poolt Youpin .Kirjeldus :

- Lihtne Buttonless Disain

Toode võib vajutada tervikuna, mis mõistab ühtegi nuppu funktsioon ja töö on väga huvitav.Sisemine disain silikooni baasil on mugav vajutades tunne ja lihtne välimus, disain, mida saab hästi integreeritud erinevates kohtades kodus.

- Custom Personalized Äratuskell

Iga kord, kui ühendate oma telefoni Bluetooth-aeg on automaatselt sünkroniseeritud ja saate kergesti määrata aeg.Saate määrata, 16 rühmade äratuskellad, ja iga rühma äratuskellad saab määrata kordus funktsioon, mis on väga lihtne. 8 helinad vabatahtlik.

- Temperatuuri Ja Niiskuse Ekraan

Kasutades Šveitsi Sensirion andur, temperatuuri mõõtmise täpsus on ± 0.2 ℃, niiskuse mõõtmise täpsus on ± 2% RH ja temperatuuri ja niiskuse muutused on tundlikult tajusin.

- Koputage, Et Valguse Öö Valgus

Vajutage äratuse kella taustvalgustus lülitub sisse, saate kontrollida ajal selgelt, isegi öösel.

- Reguleerida Taustavalgustuse Igal Ajal intensiivsus taustvalgustus saab reguleerida erinevate perioodide ja kestus backlight saab reguleerida ka, alates täiesti maha, et 30 sekundit.

- Mugavad Smart Vähe Majapidajanna Koostööd teiste Mijia seadmed aru automaatne reguleerimine siseruumides temperatuur ja niiskus.Näiteks: kui temperatuur on madalam kui 20 ℃, kütteseade lülitatakse automaatselt sisse.

Kirjeldus :

Brändi ClearGrass (XIAOMI Koostöö Brändi) Mudeli CGD1 Materjal Plastik Värv Sinine / Roheline Valge Kaal 106g Suurus 80.3 x 41 x 83mm Ekraani Suurus 61 x 61mm temperatuurivahemik -9.9℃~49.9℃ Õhuniiskus Vahemikus 0~99.9% Aku 2 x AA Patareid(Ei Kuulu) Funktsiooni Häire 16 Sätestatud Kuupäeva näidik Päev / Kuu / Aasta Kuupäev Keele Kuva inglise või Hiina (Valikuline) Temperatuuri, Ekraan Toetab Niiskus Ekraan Toetab Bluetooth-5.0 APP Kontrolli Mijia APP (Toetus temperatuuri ja niiskuse koosmõju teiste seadmetega) Kohandada Äratuse Kordus Tugi Korduse Funktsioon Support Backlight Kestus Reguleerimine Off-30 Sekundit Taustvalguse Heleduse Reguleerimine Toetada Alarmi Helitugevus Kohanemise Toetuse Häire Asendamise Toetus

Pakett Sisaldab :

1 x Bluetooth Äratuskell

Koputage äratuse kella kord, kordus režiim ja ring uuesti 10 minuti pärast Koputage äratuse kella kaks korda äratus

Teises Valguses Brightless Reguleerimine


  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Skaala: 1
  • Kontrolli Kanalid: 2 Kanalit
  • Güroskoop: Bluetooth-Äratuskell
  • Mudeli Number: xiaomi Bluetooth Äratuskell
  • Riigi Ühendamine: Ready-to-Go
  • Brändi Nimi: Xiaomi
  • Max kiirus: xiaomi cleargrass

Märksõnad: xioami mijia termomeeter, bem bluetooth-earbuds, xiaomi mijia cleargrass, ClearGrass, ai xiaomi, hygrothermograph, mijia temperatuur, mijia xiaomi, youpin cleargrass õhu detektor, qingping.

Võite ka nagu