Puidu Põletamine Pen Sm - Keemiline Puidu Põletamine Sm - Kõrvetada Pen DIY Puidust Projekte, Lihtne Ja Turvaline - (3mm) Trahvi Otsa Puidust B

€8.13

Bullet Punkte:

1、DIY Puidu Põletamine Pen: uut tüüpi keemiline põlenud pen, uus patenteeritud valemi ja 3mm trahvi otsa pliiatsi südamik, mida saab kergesti luua täpne ja keeruline, puit kujunduse lühikest aega ilma pleegib.

2、Ohutuse Uuendada: Kasutades ohutu ja mittemürgine keemiline puidu põletamine pliiats, sa ei pea enam muretsema soojust põletada ning jootekolb, ja te saate luua täiuslik DIY projekti meelerahu.

3、Kergesti Muutuda Mustkunstnik: See võtab vaid 3 samme, et luua puidu põletamine muster.Esimene, puit peab olema poleeritud ja pind puhastada.Raputa põlenud sulepea, vajutage uuesti korduvalt täita tindi, ja siis kasutada paberist rätik absorbeerida ülemäärase tindiga täitke.Lõpuks, juhtida projekti mall, kuumutatakse seda soojust relva või muu soojusallika (üle 480°F) ning see mantel, millel puidust viimistlus pitsat ja kaitsta oma disain.

4、DIY Kingitus: Kasutage puidust põletatud pliiatsi jaoks huvitavaid projekte, mis on kodus, ei saa enam tugineda kuum jootekolb, et luua kauneid kunstiteoseid.Ei ole vaja kasutada juhtmed, nr õppimiskõver, eemal kütte-ja põletusi.

5、Ultra-lai Kohaldatavus: uus puuküttega pen asendab traditsioonilise jootekolb puuküttega vahend, ja sobib kõige puit lovers.Kohaldatava inimesed: üle 3 aasta vana; stseen: kingitus teha, osaline viimistlus, või kunsti stuudio, jne.; kohaldatav materjalidest: kask, pappel, pähkel, puidu-ja piirivalveameti (kõrge tihedusega töötlemine) jne.

Kirjeldus:

Värv: must

Riikliku rakendusasutuse: ring ja kaldus

Suurus: umbes 145mm*15mm/5.71*0.59 aastal

Pakkeleht:

Puidu Põletamine Sm-I*1


  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Komplekt Tüüp: No
  • Kohaldatav materjalidest: kask, pappel, pähkel, puidu juhatuse
  • Juuksed Materjal: Muud
  • Käepideme Materjal: Muud
  • Ülikond: kingitus teha, osaline viimistlus, või kunsti stuudio
  • Tüüp Hulgimüük: No

Märksõnad: pool sm-i, markal, luffy ülikond, sm sm, raske metal sisesta cnc treipingi, kõrvetada tõrvik, sm puit, kõrvetada, cleopatra sexi, b projekti cosplay.

Võite ka nagu