Jõgi, Järv, manuaal Ohutuse Habemenuga Lähedal Raseerimine Klassikaline Double Edge Meeste Reguleeritav topelt äär sirge raseerimine nuga

€8.70 €13.40

Märkus: pakk saabus Türgi, India ei saa olla tera, mis on tingitud tolli turvameetmeid ei saa edasi, saabus Türgi India ei levi tera, palun aru, ostja!!! Omadused 1.Habemenuga on täielikult valmistatud Tsingi Sulamist; 2.Käepideme saab pöörata, et kontrollida tera pingsus,1-6 faile; 3.Klassikaline disain stiil,kiip; 4.Keskmise kaalu ja pikkusega,hea tasakaal; Näpunäited : 1.Me saata 5 tk labad nagu kingitus.Üldine tera kõik sobib see habemenuga.Kõige ostja arvasin, et nad saaksid kogemusi Sulg või Merkur labad; 2.Üks tera kasutada ainult üks kord.Siis viska see minema(murrab ta ka enne viskamine see, et kaitsta sanitaion töötajad); 3.Olge ettevaatlik, kui paned tera hoidikusse; 4.Läbimõõt käepide on 13mm,muud andmed võib näha toodete pilte.Neid aitab, kui sa otsustada, kui habemenuga sobib teie raseerimine seista; 5.Parim viis puhastada noa pea on selle avamiseks ja loksutatakse vett; 6.Sul on parem peskenägu sooja veega, et muuta teie naha lihtne enne raseerimist.Kuid vesi ei tohi liiga kuum,sest habemenuga on ka väga kuum, kui sa paned seda.Nagu habemenuga on valmistatud metallik sulam; 7.Me arvame, et parim raseerimine angel on 30 kraadi läbi katsed,muidugi,kui oma eelistus; 8.Habemenuga ka sobib naissoost.Palun veenduge, et teil on õigus raseerimine viis ja õrn,eriti erilised osad, nagu põlve -, hüppeliigese või bikiinid valdkondades; 9.Hoida seda välja jõuda vahemaa lastega;

Tere, minu sõbrad!Kuna üldine logistika teave peab 3 kuni 5 päeva, või nii, et on Interneti jälgimine teabega päring.Ei saa nõustuda selle aja sõbrad, ei osta.Me ei nõustu, siis tulemus on see probleem põhjustatud halva hinnangu.Tänan teid väga.


  • Materjal: alumiinium
  • Suurus: 9.5cm x 5cm X 1cm
  • Toote Tüüp: razor
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Brändi Nimi: Jõe-järve
  • Mudeli Number: BT189
  • Sugu: Mees
  • Kasutamine: Varruka sisekülje

Märksõnad: reguleeritav habemenuga mehed, razor t, noa tera, klassikaline habemenuga jõe järve, ming shi 3000 s, nuga tööpink, täpse valitseja, raseerimine habemenuga, ukse pardlid, liblikas habemenuga.

Jonaz Gothic
2020-12-28
1/5
The mechanism of the blade cover will not last long. it uses pins that get between 2 steel wires. Not an ideal solution when you have a sharp object millimeters away from your fingers and you have to apply force to snap it in place or take it out. furthermore the head is slightly wobbly and lacks the precision of a shaving instrument. The package arrived poorly packed and the box all jumbled up. Overall not a recommended item to buy.

Võite ka nagu