CandyLand TDP0 Candy Press Machine Pill Punch Vajutage Surevad Ühe Mulgustamiseks Piima, Viil Kaltsiumi Tablett Tegemine Käsitsi Käitatavad

€294.17 €445.71

Parameeter P

1. Mudel: TDP0

2. Maks.rõhk (kN): 15

3. Maks.sügavus täita (mm): 12

4. Paksus suurim tablett (mm): 6

5. Neto kaal (kg): 30

6. Tootmisvõimsus (tk/min): 30-60

Mini tablett vajutage masin,ainult 20KG.Käsitsi käitatavad.Peamine Funktsioon

1.Reguleeritav paksus:Seal on ainult üks komplekt sureb see masin, täites sügavus ja vajutades materjali paksus saab reguleerida, mis tähendab, kaalu, paksuse ja kõvadus valmistoote saab reguleerida, ja erinevate valmistoodete võib vajutada ainult asendades erinevad vormid.

2.Koos pistikupesa:väljalaskeava on valmistatud roostevabast terasest ja silutud.Seda saab tõhusalt vähendada probleemid puuduvad servad, pragusid ja deformatsioone, mis on põhjustatud tühjendamine

3.Laadimine punkrisse:Valmistatud roostevabast terasest, võib ta täita tööstuse ja on mugavam laadimine

4.Tõste-kaamera:tõste-cam ja ekstsentriline ratas tegutseda koos pöörleva võlli.Masin on võimsam ja kiirem teha suhkru tablett.

5.Paksus kohanemise käik:Lahti fikseeritud poldid lahti ja reguleeritav rool-plaat.Pöörake alumist reguleeritav rool paremal, saab teha paksem suhkru tablett; vasakule, saab teha lahusti suhkru tablett.Pärast kohandamist, installi plaat ja kinnitage poltidega.

6.Käsi raputada:See masin on käsiajamiga ühe mulgustamiseks masin.See ei nõua toide, ja otsene käsi vajutades meetod on kiire ja selge.

7.Suurem investor:investor on täiendatud ja parandatud, ja sisemine mõõte-outlet on laiem ja on sujuvam, kui laadimine

8.Punker heegelnõel:Saab hoida punker tasakaalustatud

Kirjeldus See masin on kasutatud tabletting erinevaid teraline tooraine sisse ümmargused tabletid.Seda kohaldatakse kohtulikule arutamisele tootmine laboris või partii tootmise väike kogus erinevaid tablette, suhkrut tükki, kaltsiumi tablette ja tabletid ebatavalise kuju.Seadmel on väike desktop tüüpi vajutage jaoks motiiv ja pidev kile.See võib olla ka käsitsi käitatavad.Ainult üks paar mulgustamiseks sureb, saab püstitada selle vajutage.Nii täitmine sügavust ja materjali paksus tablett on reguleeritav .Taotlus See masin on kasutatud vajutage igasuguseid teraline tooraine sisse tabletid, samuti on laialdaselt väikesi palju tablette, suhkrut tabletid, kaltsiumi tablette ja heterogeenne tabletti farmaatsia -, keemia tööstus -, toiduaine tehase ja teadusministeeriumi teadus-üksus, haigla, jne.

Hea Uudis :

Üks ring piima tablett sureb, siis arvatakse nagu kingitus,saad valida järgmiste logo oma kingitus ja jätke palun pange tähele, et andke teada, mis üks teile meeldib,või me ei saada teile piima tablett surra.


  • tingimus: Uus
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Brändi Nimi: candyland
  • Toite Allikas: Mehaaniline
  • Mudeli Number: Tablett Tegemise Masin
  • CNC või Mitte: cnc

Märksõnad: die lõigatud, cricut lihtne vajutage, mulgustamiseks masin tootmine, seal kosmeetika, pill vajutage punch, punch sureb masin, candyland, käsitsi vajutage, Lüpsi masina, vajutage.

Artemenko Denis
2020-12-26
5/5
The seller is very professional. Answer all questions Packed product well. The product was delivered very quickly. Arrived at my hand on time The transportation time is very short. 5-star, 5-star, 5-star
Edu 2007
2020-12-06
3/5
The overall quality is ok, the table mould die hole was unfinished, dies would not fit into it, it had to be repaired by am expert metal finisher to keep the die hole centered and allow the 28mm round mould to fit properly.
Romyromrom3
2021-01-01
5/5
Very happy with the product. Seller was very professional.

Võite ka nagu